Elkay LK940AT10T6H Chrome Finish Solid Brass Faucet with 10" Arc Tube Spout and 6" Wristblade Handle, 8" Wall Mount Centerset
So you can check out the other reviews at Amazon.com
Brand Elkay
Mounting Type Wall Mount
Material Brass
Finish Type Polished
Handle Material Ceramic, Brass
Handle Location Wall-mount
Installation Method Centerset
Number of Handles 2
Number Of Holes 2
  • Solid brass faucet with 10-inch arc tube spout and 6-inch wrist blade handle
  • Quarter turn ceramic disk cartridge
  • 2.2 GPM vandal-resistant aerator standard with 0.5 GPM insert included
See more product details
Product Description
Clісk Hеrе : ➲➲
----------------------------
----------------------------
Disclaimer:
---------------------------
0 Response to "Elkay LK940AT10T6H Chrome Finish Solid Brass Faucet with 10" Arc Tube Spout and 6" Wristblade Handle, 8" Wall Mount Centerset"